Select Page

Sezoni turistik do të jetë i sigurt, pasi janë marrë masat e nevojshme për të penguar përhapjen e Covid 19, sipas ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu.

Manastirliu dhe Ministri i